Activex Nasıl Yüklenir

Activex Nasıl YüklenirActivex Nasıl Yüklenir
Sistem hakkında bilgisi olmuyan bir çok kullanıcımız bulunuyor. Sesli sohbet activex denetimi nasıl yüklenir konusunda yardım sayfalarından bilgi sahibi olabilirsiniz.
Eğer yardım sayfaları ile başarıya ulaşmadığınız taktirde, demo odalarımıza giriş yaparak, teknik destek hattında, konu hakkında uzman arkadaşlarımızdan canlı destek isteyin. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan, uzman arkadaşlarımız, her türlü imkanları sizler için sağlamaya çalısacaktır.
Sorunlarınızı detayları ile birlikte teknik ekibimize iletirseniz, sorununuz daha çabuk çözülür.

Speakychat Plugin, Activex Nasıl Yüklenir

Çok kısa bir zaman içerisinde burada canlı destek veren arkadaşlarımızın sayısı çoğalarak, sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet sunmanın gayreti içerisine gireceklerdir. Bizim için önemli olan müşterilerimizin burada küçük sorunlar karşısında, zorluklar yaşamaması. Speakychat sistemi yakın bir zaman içerisinde güncelleniyor, ve sorunlarınız dahada minimum seviyeye inecektir.
Güncelleme esnasında geçici sorunlarla karşılaşırsanız, sesli sohbet sistemi içerisinde F5 tuşuna basarak, sayfanızı yenileyin.

Demo odalarına giriş yaparken, karşınıza çıkacak olan speakychat panel içerisindeki, speaky chat indir resmine tıklıyarak, bilgisayarınıza yükleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir